Eesti Suzuki Ühingu president Juta Ross
eestisuzukiyhing@gmail.com

Õpetajad ja kontaktid: viiuliõpetajad, klaveriõpetajad, kontrabassiõpetajad, tšelloõpetajad, trompetiõpetajad ja flöödiõpetajad

Viiuliõpetajad:

Karmen Kääramees (ESA Level 5, Teacher Trainer)
Tallinn
karmen.kaaramees@gmail.com

Juta Ross (ESA Level 5)
Saue
juta@ross.ee

Kristi Alas (ESA Level 4)
Tallinn
kristi.alas@gmail.com

Tereza Shmerling-Heinsaar (ESA Level 4)
Tallinn
tereza.shmerling@gmail.com

Tekla Tappo (ESA Level 4)
Rapla
teklatappo@gmail.com

Tiiu Koitla (ESA Level 3)
Tartu
tkoitla8@gmail.com

Kai Rebane (ESA Level 3)
Tartu
kaire08@gmail.com

Reet Leinuste (ESA Level 3)
Viimsi
reet.leinuste@gmail.com

Riina Lõhmus (ESA Level 2)
Tallinn
riina.toomkool@gmail.com

Tatjana Günter (ESA Level 2)
Tallinn
tangun1@gmail.com

Pirgit Rea (ESA Level 2)
Pärnu
pirgitrea@gmail.com

Helje Ugam (ESA Level 1)
Hiiumaa
helje.ugam@mail.ee

Marge Venkov (ESA Level 1)
Võru
margevenkov@gmail.com

Tiia Teesaar-Meema (ESA Level 1)
tiia.dorotea@gmail.com

Anna Liis-Näksi (ESA Level 1)
Tallinn, Viimsi
annaliis.naksi@gmail.com

Tuuliki Laane (ESA Level 1)
Rapla vald, Juuru
tuuline@gmail.com

Varje Remmel (ESA Level 1)
Tallinn
varjeremmel@gmail.com

Klaveriõpetajad:

Sirje Subbe-Tamm (ESA Level 4)
Tallinn
subbetamm@gmail.com

Janne Vasser (ESA Level 4)
Tallinn
jannevasser@gmail.com

Gerli Kirikal (ESA Level 1)
gerlikirikal@gmail.com

Irina Troitskaja (ESA Level 2)
Tallinn
ortaniri@gmail.com

Merle Hollman (ESA Level 1)
Tallinn ( Pirita )
merle.hollman@gmail.com

Tuuli Vaher (ESA Level 2)
Elva
tuuli.vaher@mail.ee

Aili Lee (ESA Level 1)
Viljandi
vilj.aililee@gmail.com

Anna Lvova (ESA Level 1)
Maardu
anna8477@yahoo.fi

Kontrabassiõpetajad:

Marek Mere (ESA Level 2)
Tallinn, Viimsi
meremarek@gmail.com

Tšelloõpetajad:

Heiki Palm (ESA Level 1)
Tartu, Põlva, Võru
palms67@gmail.com

Marta-Jaana Staškevitš (ESA Level 1)
Tallinn
martajs13@mail.com

Ruslan Petrov (ESA Level 1)
Tallinn
petrovr88@gmail.com

Trompetiõpetajad:

Taavi Kuntu (ESA Level 1)
Tallinn, Saue
taavi_k@hotmail.com

Bert Langeler (ESA Level 1)
Viljandi
bert@globalmusicfacilities.eu

Flöödiõpetajad:

Anni Toompere (ESA Level 1)
Tallinn, Harjumaa
annitoompere@gmail.com

Livia Jakobson (ESA Level 1)
Tallinn, Harjumaa
liviajak@hotmail.com

Liia Ringo (ESA Level 1)

Ülle Sirkas (ESA Level 1)
Viljandi, Viljandimaa
ylle.sirkas@gmail.com

Lelet Hollo (ESA Level 1)
Kuressaare, Saaremaa
lelet22@gmail.com

Teele Vihmann
Tartu
teele@flute.ee

Piia Maasikas (ESA Level 1)
Tallinn, Kehra
piiamaasikas@gmail.com