Tamperes klaveriorkestrit mängimas

On rõõm tõdeda, et eestlaste algatatud traditsioon kutsuda kokku Suzuki klaveriõpilased oktoobrikuus, et üheskoos klaverit mängida ning ühiselt S.Suzuki sünnipäeva pidada, jätkub hea hooga.
Juba kolmandat korda kogunesid Eesti, Läti, Leedu, Šveitsi ja Soome Suzuki klaveriõpilased ja õpetajad oktoobrikuus, et ühiselt klaverilugusid mängida ning tähistada väärikalt S. Suzuki sünniaastapäeva. Seekord võõrustasid klaverilapsi Soome sõbrad – Tampere Suzukikoolist.
8.oktoobri ennelõunal kogunesime Tampere Johannese kooli, kus klaveriõpilasi ootasid ees klaverimängijate koosmänguks varustatud klassiruumid. Toimusid rühmatunnid klaverite taga ja rütmikatunnid tantsu ja lauluga. Vanematele õpilastele kujunes hea võimalus harjutada koosmängu kohalike viiuliõpilastega.
Päeva lõpetas kontsert, kus osalesid kõik klaveriõpilased ja õpetajadki oma etteastetega. Aasta aastalt saavad julgust ning lisavad koosmängule osavust ja lusti kõik noored ja nooruslikud mängijad.
Täname Tampere Suzukikooli õpetajaid ja lapsevanemaid koosmängupäeva sujuva korralduse eest! Loodame kauni traditsiooni jätkumist järgmistel aastatel!
Eestist osalesid Suzukiõpilased Anete Ots, Emma Kask, Liisa Siinmaa, Marin Raal, Otto Markus Veskimägi, Sebastian Piiroja ning õpetajatest Janne Vasser ja Sirje Subbe-Tamm.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s